FRB Wilczy Szaniec
Film promujący - Wersja do druku

+- FRB Wilczy Szaniec (http://www.frbwilczyszaniec.pl/wilczyfrb)
+-- Dział: Serwer FRB Wilczy Szaniec [TP] (http://www.frbwilczyszaniec.pl/wilczyfrb/forum-5.html)
+--- Dział: Informacje (http://www.frbwilczyszaniec.pl/wilczyfrb/forum-20.html)
+--- Wątek: Film promujący (/thread-1035.html)

Strony: 1 2 3 4

Film promujący - Kowi - 11-30-2012

Witam. Po ustaleniu z Borkiem dostałem zielone światło na zrobienie filmiku promującego nasz serwer. Będzie to moja dopiero druga próba więc mam prośbę też do was drodzy gracze, gdy by ktoś zrobił jakąś fajną akcję na serwerze coś śmiesznego coś wyjątkowego to piszcie do mnie godzinę kiedy to było i przybliżoną rundę. Ja się zajmę już potem wszystkim (tak mi się wydaję ;d). W razie jakiś fajnych pomysłów sugestii też piszcie gdyż dopiero wpadłem na ten pomysł a do realizacji DŁUUUUGA droga. W razie pytań, refleksji piszcie PW do mnie ;)

Pozdrawiam.

- Marta - 11-30-2012

No ze mną to z pewnością jest całe mnóstwo zabawnych akcji :)

- GreeD - 11-30-2012

Kowi co myślisz o akcji z inferno ja sam na 7 osób i win z czego 6 ban ;p??

- Bartezz - 11-30-2012

przedewszystkim to sobie na specta wejdź i nagraj jak Doman mówi, to powinno wystaczyc na cały filmik hahaha :D

- anul - 11-30-2012

swietny pomysl tylko kowi to jakos fajnie zrob :)
np z naszych analnych akcji :)

- grozisz - 11-30-2012

Marta, co racja to racja :D

- Sierpem - 11-30-2012

Ja uważam że na pierwszy plan powinien wejść także nasz dowcipniś Cula :)

- grudzio - 11-30-2012

Kowi mozesz moje przywitanie Ciebie dzis wykorzystac :P

- eXiT - 12-02-2012

Ludzie wy wiecie ile jest potrzeba demek "akcji do zrobienia filmiku?" hmmm masakra:)
no ale mogie ci kowi troche pomuc jak chcesz pomocy znam sie troche na robieniu filmikow w cs "polecam Play Studio9" wrazie co kowi pisz. Pozdrawiam:)

- Kowi - 12-02-2012

Spoko dzięki Exit będę pisał w razie czego ;) Ja korzystam z Vegasa 11 ale lukne też na ten programik

- Jendru - 12-02-2012

eXiT napisał(a):Ludzie wy wiecie ile jest potrzeba demek "akcji do zrobienia filmiku?" hmmm masakra:)
no ale mogie ci kowi troche pomuc jak chcesz pomocy znam sie troche na robieniu filmikow w cs "polecam Play Studio9" wrazie co kowi pisz. Pozdrawiam:)

I właśnie dlatego myślę że ścigacze którzy i tak muszą oglądać demka mogliby wyłapywać także co ciekawsze akcje "prawych" graczy serwera i podsyłać Kowiemu.

- Czarny Dynamit - 12-02-2012

Jendru napisał(a):I właśnie dlatego myślę że ścigacze którzy i tak muszą oglądać demka mogliby wyłapywać także co ciekawsze akcje "prawych" graczy serwera i podsyłać Kowiemu.

w sumie dało by radę to zrobić

- Borek - 12-03-2012

Jako ze to film promujacy serwer FRB , akcje mozna by wygrac z osob admini i vipy . Co do pomocy przez scigaczy jest jak najbardziej wskazana :)

- Troll ;o - 12-04-2012

To możecie wstawić jak mam zycowke na inferno albo jak lamie to znajdziecie na każdej mapie :D

- HelioS - 12-05-2012

Dzisiaj miałem kozackie akcje na de_frb, jutro Ci rzucę.