FRB Wilczy Szaniec
Ban perm od OVER - Wersja do druku

+- FRB Wilczy Szaniec (http://www.frbwilczyszaniec.pl/wilczyfrb)
+-- Dział: Serwer FRB Wilczy Szaniec [TP] (http://www.frbwilczyszaniec.pl/wilczyfrb/forum-5.html)
+--- Dział: Dział skarg i zażaleń (http://www.frbwilczyszaniec.pl/wilczyfrb/forum-23.html)
+--- Wątek: Ban perm od OVER (/thread-3536.html)

Ban perm od OVER - (L)eszczu - 03-02-2016

Przepraszam, że robię bałagan na forum ale admin OVER zamyka wszystkie wątki.
Obejrzałem demo zgodnie z jego zaleceniem i nie widzę, żeby zwracał mi uwagę...
demo: hltv-1603012218-de_tuscan.dem
Nie jestem złośliwy...
Proszę jedynie żeby inny admin zdecydował czy perm jest słuszny.

Pozdrawiam
(L)eszczu

RE: Ban perm od OVER - over - 03-02-2016

Inny admin nie decyduje o słuszności bana innego admina to po pierwsze. Po drugie jeśli jest taka sytuacja to na pewno nie w tym dziale. Po trzecie nie wiem o co chodzi z tym upominaniem. Dostałeś kika bo kampiłeś i nie wykonywałeś celów mapy. Rozumiem że teraz dajesz mi złote rady typu "upomnij zanim wyrzucisz"- daruj sobie..... Po czwarte cały pozostały wieczór byłeś perfidnie złośliwy w stosunku do mojej osoby. Co trzeba mieć w głowie żeby za kika na dodatek słusznego dogryzać adminowi przez jedna czy trzy mapy.... ban jest słuszny. Po piąte nie będziesz tu grał rozumiesz gościu. Skoro masz wadę w postaci braku normalnego myślenia i nagminnej złośliwości tylko po to żeby komuś dopierdolić dla własnej satysfakcji to ja już Cię z tego miejsca żegnam. Siema.

RE: Ban perm od OVER - (L)eszczu - 03-02-2016

Z Twojego komentarza wnioskuję, że musiałeś mnie z kimś pomylićSmutny
Zagrałem wczoraj łącznie kilka rund i żadnej całej mapy - z de_hell po kilku rundach po kicku wbiłem się na serwer dopiero pod koniec mapy a na tuscanie po chyba 2 czy 3 dostałem bana...ale to nieistotne.
Z natury jestem człowiekiem ugodowym i dalekim od złośliwości i obrażania innych - nie tylko graczy. Nie wiem jakie dokładnie złośliwości masz na myśli bo jedyną rzeczą którą zrobiłem to zmieniłem swoją nazwę z dopiskiem game over.
Zauważ, że wszystkie posty, które piszę są nastawione na ugodę,dialog i wyjaśnienie i nie piszę tekstów w stylu "chcę dopierdolić adminowi overowi" i pokazać mu, że nie miał racji. Taki język jest mi obcy, a tym bardziej nie widzę satysfakcji z dogryzania komukolwiek. Nie jestem nastoletnim szczeniakiem i po całym dniu pracy w ramach relaksu wróciłem po 10 latach do grania w CS. I nie traktuję tego jako rozgrywki na śmierć i życie tylko dla czystego "fanu".
Przez dwa miesiące z kawałkiem zdążyłem się zaprzyjaźnić (jeśli mogę to tak napisać) z wieloma graczami co było by moim zdaniem niemożliwe gdybym był "nagminnie złośliwy".
A odnosząc się do Twojej odpowiedzi to wydaje mi się, że w tym jednym komentarzu obraziłeś mnie więcej razy niż ja wszystkich graczy łącznie przez te parę miesięcy.
"Po piąte nie będziesz tu grał gościu." - skoro tylko Ty możesz zdjąć mi tego bana to chyba tak będzie...
Mimo wszystko pozdrawiam - SIEMA.

skoro piszesz ładnie, ugodowo i mile to powiedz mi, po co zmieniasz złośliwie nicki, po co jak żartuję sobie z jakimś graczem dopowiadasz złośliwe uwagi. nigdzie Cię nie obraziłem, odniosłem się do Twojego postępowania, powiedzenie komuś że robi na złość nie jest obrazą.

Zmiana z dopiskiem + game over miała być żartobliwa a nie złośliwa - jeśli Cię to obraziło to przepraszam. Nie przypominam sobie, żebym wtrącał się do Twojej rozmowy z innym graczem w jakiś złośliwy sposób - jeśli tak było to nieświadomie i na pewno nie chciałem Cię obrazić. Tak jak napisałem wcześniej - po obejrzeniu dema zgadzam się że dostałem kicka słusznie bo mogłem pobiec razem z paką - mój błąd - bezdyskusyjny.

Dobra Over bo jak ktoś będzie to czytał to pomyśli że jakiś serial brazylijski kręcimy i jesteśmy dwiema głównymi postaciami Uśmiech
Będę wdzięczny jeśli cofniesz mi bana.
Jeśli nie, to tak czy siak zapraszam na pomeczowe piwko na Ł3.
Pozdrawiam

(03-02-2016, 11:49 AM)over napisał(a):  skoro piszesz ładnie, ugodowo i mile to powiedz mi, po co zmieniasz złośliwie nicki, po co jak żartuję sobie z jakimś graczem dopowiadasz złośliwe uwagi. nigdzie Cię nie obraziłem, odniosłem się do Twojego postępowania, powiedzenie komuś że robi na złość nie jest obrazą.

ok zdjęty.

tylko który zdjąć bo masz dwa konta zbanowane Uśmiech

(03-02-2016, 12:32 PM)over napisał(a):  tylko który zdjąć bo masz dwa konta zbanowane Uśmiech

Będę wdzięczny za obydwa - drugie konto to syna Uśmiech

Dzięki Uśmiech