FRB Wilczy Szaniec
Ban perm od OVER - Wersja do druku

+- FRB Wilczy Szaniec (http://www.frbwilczyszaniec.pl/wilczyfrb)
+-- Dział: Serwer FRB Wilczy Szaniec [TP] (http://www.frbwilczyszaniec.pl/wilczyfrb/forum-5.html)
+--- Dział: Dział skarg i zażaleń (http://www.frbwilczyszaniec.pl/wilczyfrb/forum-23.html)
+--- Wątek: Ban perm od OVER (/thread-3536.html)Ban perm od OVER - (L)eszczu - 03-02-2016

Przepraszam, że robię bałagan na forum ale admin OVER zamyka wszystkie wątki.
Obejrzałem demo zgodnie z jego zaleceniem i nie widzę, żeby zwracał mi uwagę...
demo: hltv-1603012218-de_tuscan.dem
Nie jestem złośliwy...
Proszę jedynie żeby inny admin zdecydował czy perm jest słuszny.

Pozdrawiam
(L)eszczu


RE: Ban perm od OVER - over - 03-02-2016

Inny admin nie decyduje o słuszności bana innego admina to po pierwsze. Po drugie jeśli jest taka sytuacja to na pewno nie w tym dziale. Po trzecie nie wiem o co chodzi z tym upominaniem. Dostałeś kika bo kampiłeś i nie wykonywałeś celów mapy. Rozumiem że teraz dajesz mi złote rady typu "upomnij zanim wyrzucisz"- daruj sobie..... Po czwarte cały pozostały wieczór byłeś perfidnie złośliwy w stosunku do mojej osoby. Co trzeba mieć w głowie żeby za kika na dodatek słusznego dogryzać adminowi przez jedna czy trzy mapy.... ban jest słuszny. Po piąte nie będziesz tu grał rozumiesz gościu. Skoro masz wadę w postaci braku normalnego myślenia i nagminnej złośliwości tylko po to żeby komuś dopierdolić dla własnej satysfakcji to ja już Cię z tego miejsca żegnam. Siema.


RE: Ban perm od OVER - (L)eszczu - 03-02-2016

Z Twojego komentarza wnioskuję, że musiałeś mnie z kimś pomylićSmutny
Zagrałem wczoraj łącznie kilka rund i żadnej całej mapy - z de_hell po kilku rundach po kicku wbiłem się na serwer dopiero pod koniec mapy a na tuscanie po chyba 2 czy 3 dostałem bana...ale to nieistotne.
Z natury jestem człowiekiem ugodowym i dalekim od złośliwości i obrażania innych - nie tylko graczy. Nie wiem jakie dokładnie złośliwości masz na myśli bo jedyną rzeczą którą zrobiłem to zmieniłem swoją nazwę z dopiskiem game over.
Zauważ, że wszystkie posty, które piszę są nastawione na ugodę,dialog i wyjaśnienie i nie piszę tekstów w stylu "chcę dopierdolić adminowi overowi" i pokazać mu, że nie miał racji. Taki język jest mi obcy, a tym bardziej nie widzę satysfakcji z dogryzania komukolwiek. Nie jestem nastoletnim szczeniakiem i po całym dniu pracy w ramach relaksu wróciłem po 10 latach do grania w CS. I nie traktuję tego jako rozgrywki na śmierć i życie tylko dla czystego "fanu".
Przez dwa miesiące z kawałkiem zdążyłem się zaprzyjaźnić (jeśli mogę to tak napisać) z wieloma graczami co było by moim zdaniem niemożliwe gdybym był "nagminnie złośliwy".
A odnosząc się do Twojej odpowiedzi to wydaje mi się, że w tym jednym komentarzu obraziłeś mnie więcej razy niż ja wszystkich graczy łącznie przez te parę miesięcy.
"Po piąte nie będziesz tu grał gościu." - skoro tylko Ty możesz zdjąć mi tego bana to chyba tak będzie...
Mimo wszystko pozdrawiam - SIEMA.


RE: Ban perm od OVER - over - 03-02-2016

skoro piszesz ładnie, ugodowo i mile to powiedz mi, po co zmieniasz złośliwie nicki, po co jak żartuję sobie z jakimś graczem dopowiadasz złośliwe uwagi. nigdzie Cię nie obraziłem, odniosłem się do Twojego postępowania, powiedzenie komuś że robi na złość nie jest obrazą.


RE: Ban perm od OVER - (L)eszczu - 03-02-2016

Zmiana z dopiskiem + game over miała być żartobliwa a nie złośliwa - jeśli Cię to obraziło to przepraszam. Nie przypominam sobie, żebym wtrącał się do Twojej rozmowy z innym graczem w jakiś złośliwy sposób - jeśli tak było to nieświadomie i na pewno nie chciałem Cię obrazić. Tak jak napisałem wcześniej - po obejrzeniu dema zgadzam się że dostałem kicka słusznie bo mogłem pobiec razem z paką - mój błąd - bezdyskusyjny.

Dobra Over bo jak ktoś będzie to czytał to pomyśli że jakiś serial brazylijski kręcimy i jesteśmy dwiema głównymi postaciami Uśmiech
Będę wdzięczny jeśli cofniesz mi bana.
Jeśli nie, to tak czy siak zapraszam na pomeczowe piwko na Ł3.
Pozdrawiam

(03-02-2016, 11:49 AM)over napisał(a):  skoro piszesz ładnie, ugodowo i mile to powiedz mi, po co zmieniasz złośliwie nicki, po co jak żartuję sobie z jakimś graczem dopowiadasz złośliwe uwagi. nigdzie Cię nie obraziłem, odniosłem się do Twojego postępowania, powiedzenie komuś że robi na złość nie jest obrazą.RE: Ban perm od OVER - over - 03-02-2016

ok zdjęty.


RE: Ban perm od OVER - over - 03-02-2016

tylko który zdjąć bo masz dwa konta zbanowane Uśmiech


RE: Ban perm od OVER - (L)eszczu - 03-02-2016

(03-02-2016, 12:32 PM)over napisał(a):  tylko który zdjąć bo masz dwa konta zbanowane Uśmiech

Będę wdzięczny za obydwa - drugie konto to syna Uśmiech

Dzięki Uśmiech