Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#1

ZASADY PANUJĄCE NA SERWERZE


1. Na serwerze gramy TP , czyli na mapach DE - terroryści atakują (dla antyterrorystów załączony antyrasz ). Gramy dynamicznie zdecydowanie.

2. Na mapach z Hostami - Antyterroryści atakują (dla terrorystów załączony antyrasz).

3. W przypadku gdy mapa jest nowa, do czasu opracowania stref antyraszu staramy się grac TP.

4. Zakaz używania obraźliwych nicków lub w jakikolwiek sposób naruszających wartości społeczności serwera w tym wartości religijnych (admin ma zawsze prawo poprosić o zmianę nicka i gracz zobowiązany jest to wykonać

5. Bezwzględny zakaz używania wulgarnych słów na Czacie (say i t_say) do godziny 22:00.

6. Mikrofonu używamy z umiarem i tylko w celach przeznaczonych do prowadzenia płynnej rozgrywki na serwerze.

7. Wykonywanie poleceń admina będącego na serwerze.

8. Wszelkie dyskusje na temat decyzji admina mogą się skończyć usunięciem gracza z serwera, od dyskusji jest forum.

9. Na serwerze tolerujemy wszystkich graczy (także innej narodowości niż PL) o ile w sposób rażący nie utrudniają rozgrywki pozostałym oraz ich ping nie może przekraczać 100
(tyczy się to również graczy z Polski)

10. Wykorzystywanie bugów mapy , oraz bugów antyraszera będzie surowo karane.

11. Jeśli z niewyjaśnionych przyczyn nagle przestają działać strefy antyraszu , prosimy natychmiast to zgłaszać oraz staramy się grać nadal tak jak z działającymi strefami , nagminne niestosowanie się w takich wypadkach do zaleceń zostanie ukarane.

12.Dozwolone jest raszowanie na mapach które w zamyśle administratorów pozbawione są stref antyraszu np de_frb

13. Samowolne przenoszenie się graczy jest zabronione. Od wyrównywania sił teamów jest PTB , także podczas rundy nożowej - Niestosowanie się do zaleceń grozi usunięciem z serwera lub zresetowaniem statystyk.

14. Bezwzględny zakaz używania wyzwisk i innych obraźliwych metod wobec graczy. Niestosowanie się do zaleceń grozi banem czasowym lub permem.

15. Używanie wulgaryzmów wobec admina lub zbędna dyskusja z adminem na serwerze kończy się trwałym usunięciem z serwera.

16. Używanie komunikatorów głosowych podczas gry ZABRONIONE ( TS , VT i inne ).

17. Zabicie gracza z Teamu podczas gdy jest on przenoszony do przeciwnego teamu BAN Czasowy - minimum 8h.

18. Modyfikacje configu w celu kupna broni będących pod restrykcja kończy się banem.

19. Zakaz gry na 16 bitach.

20. Zakaz używania skryptów (Bunny Hop, Russian Walk, przerywanie przeładowania, itp) wykonywanie nagminne ręcznie tych udziwnień również będzie karane.

21. Wszelkie dopalacze (WH, No smoke, aim bot, esp) będą nagradzane trwałym usunięciem z serwera.

22 . Admin daje bana z podejrzeniem o grę na dopalaczach na okres 10 dni , podejrzenie nie jest równoznaczne z oskarżeniem bądź osądzeniem , gracz ma prawo poprosić w dziale bany o zdjęcie bana na czas oceny dema

23. Admin ma prawo dać bana perma z dopiskiem "osoba nie pożądana na serwerze" , tym samym oznacza to że dany admin nie ma chęci aby ta osoba grała na serwerze z nim , lub w rażący sposób narusza zasady serwera. Takiego bana może zdjąć osoba nakładająca , gracz ma również prawo odwołania się od takiego bana do administracji serwera , sprawa wtedy trafia do rozpatrzenia w gronie adminów .

24. Gracz który otrzymał 3x ban do oceny demo zobowiązany jest do grania na niku real , aby nie otrzymywać kolejnego bana do oceny , a admin ma prawo go wystawić do oceny bez dawania bana . Jeśli gracz nie będzie grał na real niku i admin wystawi bana do oceny zostanie nałożony ban perm bez rozpatrywania "łamanie zasad regulaminu"
JEŻELI COŚ NIE JEST DOPISANE DO REGULAMINU PATRZ PTK 8 REGULAMINU

PRZERYWANIE PRZEŁADOWYWANIA

- posiadasz M4 i masz 20* naboi w magazynku
- myślisz "mało", przeładuję sobie - będę miał 30
- zaczynasz przeładowywać
- wtem, ni stąd ni zowąd zza rogu wyłania się gracz przeciwnej drużyny (np, El Samuel - u mnie zawsze to jest on), chcesz go zabić
- masz kilka opcji do wyboru (pomijam te że możesz zginąć, uciekać itd):
-- skończyć przeładowywać - DOZWOLONE
-- przerwać przeładowanie, zmienić na pistolet i postarać się zabić Samuela z pistoletu - DOZWOLONE
-- przerwać przeładowanie, zmienić na pistolet i oddać z niego strzał w Samuela, zmienić na M4 (20 naboi w magazynku) i dokończyć robotę emczwóreczką - DOZWOLONE
-- przerwać przeładowanie, zmienić na nóż/pistolet (nie oddajesz strzału), zmienić na M4 (20 naboi) - strzelasz do Samuela z M4 - ZABRONIONE

* ilość naboi w M4** nie ma znaczenia
** nie musi być to M
Wyjaśnienie przerywanie dzięki uprzejmości Admina - mkz_wwa dla potomnychPo to jest ten regulamin aby nauczyć was że gdy będziecie zakładać klan i startować w jakichkolwiek rozgrywkach to większość tych zasad jest w regulaminach LIG .
Pozostałe są po to aby nam się lepiej grało i mamy w dupie pro playerów itp.

[Obrazek: lol.gif]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości