Wątek zamknięty
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ban za afk? + UB

[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze przez Admina kalu.
[AMXBans] Pozostalo ci 1 day , 5 minutes and 58 seconds bana.
[AMXBans] Zbanowany Nick : Wojtek <PL>
[AMXBans] Powod : ' wieczny afk '
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.frbwilczyszaniec.pl
[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 51219945 '
[AMXBans] Twoje IP : ' 83.4.130.134 '
[AMXBans] ===============================================

Wieczny afk? Zginąłem na początku rundy więc opuściłem pokój na ok 40 sek.(!) za potrzebą Język I wracam, a tu proszę - banik. Proszę o skrócenie bana w miarę możliwości.

Dzisiaj dostałeś dwa kicki i jednego bana na 0,5 h jak to wyjaśnisz Pytajnik? Jesteś osłabieniem dla zespołu więc albo grasz albo nie.

P.S. kicki i ban oczywiście za AFK

Najpierw dostałem kicka. Wchodzę i wpisywałem pewne komendy w konsoli (dość ważne) więc ruszyłem się dopiero po 28 sekundach (na pewno po 28 sek. ponieważ po zgaszeniu konsoli od razu sprawdziłem czas) no i ban na 30 min. No dobra ok odczekałem. Następnie gram: 1 mapa, 2 mapa, 3 mapa - i dopiero tutaj wyszedłem na 40 sekund (Wykrzyknik!). A odbiegając od tego tematu kalu zastanów się tak w swojej głowie i porównaj, kto jest większym osłabieniem dla zespołu: ktoś, kto jest afk (trzyma się na czele, bądź w środku stawki) na chwilę, czy ktoś kto np. rzucił swojemu granata, gra ze statami 3:11? Ja nikomu krzywdy nie robię będąc na moment afk.

Wszyscy są traktowani jednakowo czyli jesteś AFK = kick. Jeśli to nie skutkuje dostajesz krótkiego bana. Jeśli to nie skutkuje dostajesz dłuższego to bardzo proste. A masz taką funkcje jak SPECTATOR, nie wiem czy wiesz, jak jej użyjesz na jedną rundę nic Ci się nie stanie. Większość graczy gra normalnie i nie AFKują i nie ma z nimi żadnych problemów więc odczekaj grzecznie kare i naucz się na przyszłość albo sikaj do butelki.

Temat wyjaśniony.
Zamykam
Wątek zamknięty

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości