Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Prośba o upomnienie

Witam ,

Chciałabym prosić o interwencję względem Ścigacza - Admina(?) Hard.
Wielokrotnie zaznaczał , że ma mnie zmutowaną. Dobrze liczę się z tym , że kiedyś mieliśmy spinę. Ale nie o tym tutaj będzie mowa.
Skoro ma mnie zmutowaną , to niech oszczędzi sobie i przede wszystkim mi jakiś naprawdę żenujących tekstów.
Niech przestanie mnie wiecznie prowokować.
Rozumiem żartujemy sobie ,jesteśmy dorośli. Ale niech te żarty będą na jakimkolwiek poziomie i skoro "żartuje" ze mnie to niech mnie odmutuje i niech wie co myślę na ten temat.
Bo nie życzę sobie tekstów że "rucham się i z krecikiem" gdzie krecik zdradza Swoją Żonę.
Wkłada mi w usta coś czego nigdy nie powiedziałam.

http://www101.zippyshare.com/v/658u74QK/file.html

Działo się to dzisiaj na mapie eldorado i na wcześniejszych. Tylko tutaj zdążyłam cokolwiek nagrać. Na samym początku dema jest nagrane. Ginę i lecą te beznadziejne teksty.

pozdrawiam Młodsza
Odpowiedz

Właściwą opinię na temat wyrazi sam zainteresowany, a ze swojej strony mogę tylko dodać, że swoim gadaniem niejednokrotnie prowokujesz to powstawania takich dyskusji, a potem pojawia się dziwna spina gdy przestajesz nad nią panować - mógłbym wiele takich sytuacji przytoczyć. Hard nie jest jedyną osobą na serwerze, która mogłaby mieć wobec Ciebie zarzuty, a byłem świadkiem tej - opisanej tutaj - sytuacji. Nie rób tragedii z efektów własnych prowokacji. Pozdro. ;]

Nie wspomnę oczywiście o tekście, gdy pojawiłem się na serwerze "O wreszcie jakiś normalny admin.", kiedy poza mną na ten moment był tylko Hard. Dziwisz się, że kontrował? ;]

[Obrazek: sig-257-random.png]

Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Odpowiedz

Spam jak mam go prowokować skoro nawet się do niego nei odzywam ? Uśmiech
druga sprawa skoro ma mnie zmutowana ?
Poza tym wchodzę już tutaj tak rzadko , że nie mam kiedy prowokować.
Odpowiedz

Niesamowite Małgorzato, powinnaś opisać swój problem w "Brawo girl" , lub innym tygodniku . Zacytuje co powiedziałem " Słyszałem,że zdradzasz swoją żonę z Młodszą" . Nie wiem gdzie to Cię uraziło, albo gdzie jest powiedziane ,że "ruchasz się z krecikiem" . Poza tym nie życzę sobie byś przeklinała do mnie na U@. To nie jest prowokacja, tylko nasza głupia gadka. Nieraz Ci mówiłem i powtórzę jeszcze raz . Popracuj nad sobą. Zmutowałem Cię,bo już nie mogłem przesłuchać jak odzywasz się do innych graczy, prowokujesz ich jeszcze bardziej. Włazisz każdemu w dupę, bo próbujesz się dowartościować, próbujesz byś śmieszna a Ci nie wychodzi. Większość jest sfrustrowana Twoim postępowaniem, stąd żarty. Przepraszać nie mam zamiaru,bo za co. Trochę więcej dystansu do siebie. Pozdrawiam Król

[Obrazek: 7d9dd3600001603351c03198.gif]
Odpowiedz

To i ja dam coś od siebie. Młodsza chłopaki mają 100% racji. Jeżeli tak piszesz skargi na innych zacznij od siebie. Ja Ciebie nie trawie przez takie pier..nie. Skoro ty napisałaś to teraz role się odwrócą i inni będą pisać o Tobie. Hardowsky ja ciebie rozumiem ale jeżeli masz słuchać takie pierdoły to daj spokój żartuj z innymi pomijając takie osoby.

Pozdrawiam

A zaklniecie na u@ ja poleciał bym z banem.
Odpowiedz

Odgłosy wydawane przez młodszą przez mikrofon można porównać do okresu godowego jeleni i masa celowego TA za darmo - ogólnie słyszałem ocene ów Kobiety, że jest troszkę niezrównoważona psychicznie i nie cieszy się zbyt dużym szacunkiem co potwierdzają komentarze lecące jak tylko pojawia się na spekcie i próbuję dołączyć do gry ;]
Odpowiedz

A ja myślałem ze tylko mnie nie lubi nasza wspaniała urocza koleżanka mlodsza a tu jednak nie . Pozdrowienia z gorącego Sokołowa paczuszku
Odpowiedz

a ja napiszę tylko tyle, już raz Cię zbanowałem, ale kupiłaś/dostałaś drugie konto i wróciłaś, jeśli chcesz tu grać to weź sobie do serca to o co Cię proszą Panowie powyżej....też mam Cię zmutowaną ale to chyba lepiej dla Ciebie....

Jeśli chcesz rozśmieszyć Boga, powiedz mu co zaplanowałeś.
Odpowiedz

Mlodsza nie przejmuj sie. Ja Cie lubie. Mamy kupe wariatow na serwie, tylko nie wszyscy sa zwyczajni do wersji kobiecej.

Wysłane z mojego LG-E430 przy użyciu Tapatalka

dawniej "POZIOM"
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości