Wątek zamknięty
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[ReasonKicker] ==============================================
[ReasonKicker] You have been kicked by Marta
[ReasonKicker] Reason: 'Niewykonujesz celow mapy'
[ReasonKicker] If you believe that the kick was unfounded report it to the http://www.frbwilczyszaniec.pl
[ReasonKicker] Skrypt stworzony przez Mlody na potrzeby serwerow CSCenter.PL
[ReasonKicker] ==============================================

Chciałbym się dowiedzieć na jakiej podstawie dostałem tego kicka ? stałem pod gniazdem i strzelałem się z TT, to jakim cudem miałem biec do paki ? może na pałe żeby mnie zabili ? zostałem bodajże z graczem MiraGe a TT było z 8-10. Nie czuje się jakoś urażony tym kickiem ale często widzę podobne kicki i trochę to śmieszne a w szczególności ta sytuacja..

hahaha post o kika, i jeszcze plusa od ziomka za to dostałeś hahahahahah, kurwa padłem, hahahahha

Jeśli chcesz rozśmieszyć Boga, powiedz mu co zaplanowałeś.

Nie chodzi tu o kicka, a o wyjaśnienie takiego zachowania, jaki jest sens wychodzić na tyle osób nie lepiej zachować broń ? żeby w kolejnej rundzie jej użyć i wygrać rundę ? Wykonywać, wykonuje cele mapy ale wychodzenie na pałę na 8-10 to nie jest wykonywanie celów mapy.. Ew. znów wgrajcie plugin żeby zabijało na koniec rundy jak nie zgine i po kłopocie

Poczytaj zasady zobacz na jakim serwerze grasz i jak tu u nas się gra bo 2 raz kicka nie będzie. Pozdrawiam

Czytałem zasady i pokaż mi pkt. w regulaminie co źle robię, bo jak pisałem wcześniej wbijanie na pałę to nie jest wykonywanie celów mapy Uśmiech
Zachowanie broni to też jest TP, bo używam broni w kolejnej rundzie i pomagam swojemu teamu wygrać.

A o ile dobrze wyczytałem w regulaminie to forum jest od dyskusji więc pisze, żeby na serwerze nie dyskutować.

Na tym serwerze broni się nie zachowuję więc albo się do tego przyzwyczaisz albo możesz grać na innym.

ja tu widzę dz. skarg i zażaleń, więc czego dotyczy ten post w ogóle? skarżysz się o kika czy mamy tu prowadzić wymianę poglądów kto ma rację a kto nie w przypadku gry TP. nie ma zachowywania broni i koniec kropka, czy coś jeszcze mam Ci wytłumaczyć?

Jeśli chcesz rozśmieszyć Boga, powiedz mu co zaplanowałeś.

HAHAHAHAAHA jebłem skarge na Martę napisał Duży uśmiech

Over chodzi mi tu o kicka, który moim zdaniem był zupełnie bezpodstawny, bo chce żeby mi ktoś wytłumaczył bądź Marta w którym tam momencie nie wykonywałem celów mapy, bo jak wspominałem wcześniej miałem wbiegać na pałe ? strzelam się pod gniazdem z ludźmi z rampy zabijam dwóch bądź trzech i kick nie wykonujesz celów mapy, to ja się pytam jak miałem do paki biec skoro musiałem chyba pokonać jakoś graczy z rampy.

Co do zachowania broni, wyszło w temacie, chociaż swoja droga skoro nie można zachowywać to rozumiem takie macie zasady, ale niech każdy ich przestrzega, bo nie raz widziałem jak jakiś Admin, bądź stały gracz zachował sobie broń, albo była paka i nie zdarzył do niej dobiec i dostał albo ostrzeżenie słowne albo nic mu nie mówili tylko się śmiali, a ja od razu wylatuje z serwera bez ostrzeżenia to jaki to ma sens ?

A Ty browarku jak masz chęć tu się wypowiedzieć to napisz z sensem a nie "HAHAHAHAAHA jebłem skarge na Martę napisał". To Marta ma jakiś immunitet żeby skarg nie pisać ? Ja tu nie żądam przeprosin ani tego typu podobnych tekstów tylko żeby była równowaga a nie "kolesiostwo"

Po pierwsze nie widzę powodu by się tu rozpisywać,po drugie duuuuuży plus do Marty za wzorowe zachowanie Uśmiech i dobrą decyzję Uśmiech

mówiłem że tak będzie. będziemy się teraz tłumaczyć z wszystkich posunięć.
Propozycja:
Odwołania i skargi na bany pow. 1 dnia, po niżej z automatu do kosza.

Klary na dzien to jeszcze można ale czasowe np do 6 godzin włącznie i kicki nie powinny podlegać dyskusji jeżeli coś jest niejasne to niech zainteresowany pisze pw do admina banującego. Takie rozwiązanie moim zdaniem będzie ok.

Klary, to od czego jest forum ? aby sobie było ? skoro w regulaminie jest że dyskusja z Adminem na serwerze kończy się banem, to przychodzę na forum żeby bana nie dostać, czy nie tak ?

Proszę o zamknięcie tematu.

Kick zasadny.
Paczek nie miąchaj.
To, że nie ma Borka to nie znaczy, że zmieniły się zasady, mam na myśli całokształt.
Proszę uprzejmie o zamknięcie tematu.
Dziękuję.

Serdecznie pozdrawiam,
Marta

Według mojej opini nie zasadny, ale nie mam zamiaru się kłócić o kicka Język
Wątek zamknięty

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości