Wątek zamknięty
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Zażalenie - Administrator Marta

Cześć wszystkim!

To mój pierwszy post, nie byłoby żadnego gdyby nie zachowanie Pani Marty.

Kilka sytuacji które wydarzyły się na początku lipca.

Rozmawiam sobie kulturalnie z graczem 'Goldi' tyle, że po niemiecku
i nie jakoś nachalnie i non stop, tylko od czasu do czasu wymiana
zdań ew. coś przetłumaczyć.
Pani Marta strasznie się irytowała graczem 'Goldi' i rzucała mało
przyjemne komentarze.

Druga sytuacja, jeden gracz dostaje kicka bo 'nie wykonuje celów mapy',
a gra naprawdę normalnie, po prostu leciał ostatni w kolumnie.
Takich kicków ze strony Pani Marty jest naprawdę dużo, moim zdaniem
często bezpodstawnych.

Każdemu Adminowy może zdarzyć się pomyłka, sam często widzę,
jak przytrafiają się tak owe na serwerze, ale sporadycznie, w przypadku
Administratora Marty niestety jest inaczej.

Do tego, Pani Marcie nie można nic powiedzieć, bo od razu jest wielki FOCH.
Niemiły komentarz. Podsumowanie: "Napisz skargę na forum!" - no to piszę.

Nie wiem Marto czy masz po prostu często słaby humor, czy brak
poszanowania dla zwykłych graczy, ale naprawdę poczułem się kilka
razy potraktowany jak 'śmieć' z Twojej strony bo Ty masz admina,
naprawdę mi przykro.

Pozdrawiam, Witek - Koksu

Aha,

do tego dostałem BANA, bo napisałem ten post, zanim go przeczytała...
Bardzo mi miło, Pani Marta najwyraźniej ma naprawdę ze sobą problem.

(07-09-2016, 10:47 PM)Koksu napisał(a):  
Cześć wszystkim!

To mój pierwszy post, nie byłoby żadnego gdyby nie zachowanie Pani Marty.
I raczej ostatni.

Kilka sytuacji które wydarzyły się na początku lipca.

Rozmawiam sobie kulturalnie z graczem 'Goldi' tyle, że po niemiecku
i nie jakoś nachalnie i non stop, tylko od czasu do czasu wymiana
zdań ew. coś przetłumaczyć.
Pani Marta strasznie się irytowała graczem 'Goldi' i rzucała mało
przyjemne komentarze.
Konkretnie: jakie mało przyjemne komentarze?

Druga sytuacja, jeden gracz dostaje kicka bo 'nie wykonuje celów mapy',
a gra naprawdę normalnie, po prostu leciał ostatni w kolumnie.
Takich kicków ze strony Pani Marty jest naprawdę dużo, moim zdaniem
często bezpodstawnych.
Co to znaczy według Ciebie, że ktoś gra normalnie?

Każdemu Adminowy może zdarzyć się pomyłka, sam często widzę,
jak przytrafiają się tak owe na serwerze, ale sporadycznie, w przypadku
Administratora Marty niestety jest inaczej.

Do tego, Pani Marcie nie można nic powiedzieć, bo od razu jest wielki FOCH.
Niemiły komentarz. Podsumowanie: "Napisz skargę na forum!" - no to piszę.
Podaj przykład FOCHA. Podaj przykład niemiłego komentarza.

Nie wiem Marto czy masz po prostu często słaby humor, czy brak
poszanowania dla zwykłych graczy, ale naprawdę poczułem się kilka
razy potraktowany jak 'śmieć' z Twojej strony bo Ty masz admina,
naprawdę mi przykro.
Raz piszesz Pani, teraz odnosisz się per TY, o co tu chodzi?

Pozdrawiam, Witek - Koksu

Aha,

do tego dostałem BANA, bo napisałem ten post, zanim go przeczytała...
Bardzo mi miło, Pani Marta najwyraźniej ma naprawdę ze sobą problem.

Resztę na razie przemilczę ...

Serdecznie pozdrawiam,
Marta

To będzie mój ostatni post.

"To mój pierwszy post, nie byłoby żadnego gdyby nie zachowanie Pani Marty.
I raczej ostatni."
To pokazuję dokładnie jaka demokracja tuta panuję.
Nie można nic powiedzieć? Konstruktywnej krytyki napisać? Od razu się dostaje za to bany, ciekawe.

Jakie mało przyjemne komentarze? No teraz to łatwo zapytać, kiedy od razu konto zbanowane.
Konkretnych przykładów podać teraz nie potrafię, bo nie zapisywałem tego. Sama dobrze wiesz,
jakie komentarze Oczko

Wielu innych graczy na bank się ze mną zgodzi, tylko bana nie chcą dostać i Cię po prostu olewają,
jednym uchem wpuszczają co mówisz, drugim wypuszczają.

Co według mnie znaczy normalnie? Normalnie to normalnie, jak się jest ct to się broni miejscówek
żeby tt paki nie podłożyło, ew broni się paki jak już leży na podłodze, sam często chciałbym ją
zabrać i przerzucić gdzieś gdzie jest lepsze miejsce do obrony, ale się nie da. Ew. trzeba uratować
zakładników.

Natomiast jeśli gramy tt, no to naszym celem jest podłożenie bomby i doprowadzenie do tego,
żeby wybuchła, wtedy dostajemy szacunek na dzielnicy i punkty dla drużyny, oraz hajs na broń.
Marta, naprawdę muszę Ci tłumaczyć, co to jest normalna gra?

Przykład Focha i komentarza, oczywiście z pamięci, chociażby z wczoraj.
Gracz, nie pamiętam jego ksywy, jakiś nowy chyba, albo mało grał ostatnio.
Dostał kicka od Ciebie, ja zwróciłem uwagę, że grał dobrze - normalnie, po prostu leciał
ostatni do paki. Powiedziałem to, bo być może nie zauważyłaś, że leciał do paki,
biegł z resztą drużyny tylko ostatni, no ktoś ostatni zawsze jest.
Ty natomiast odpowiedziałaś, że uwagę to ja sobie mogę zwracać ale nie Tobie
i jak mi się coś nie podoba to żebym tutaj napisał, a ja pokornie Ciebie posłuchałem.
To na pewno nie był miły komentarz, tak samo zresztą jak z graczem Goldi, tylko, że
ona do tego nie rozumiała, że ją pośrednio obrażasz.

Tak, raz piszę Pani, a raz odnoszę się personalnie, dlaczego?
Ano dlatego, że na początku opisywałem ogólnie sytuację, a pod koniec chciałem się do Ciebie, personalnie odnieść, ze względu na to, że zaliczamy się jeszcze do młodych ludzi, pozwoliłem
sobie ominąć zwrot Pani, naprawdę nie chciałem Cię obrazić, tylko wyrazić moją konstruktywną
krytykę.

Dobrze, tak już kończąc. Naprawdę, nie chcę się kłócić, wiem, że nikogo ta historia nie urzekła.
Nie chciałem również nikogo obrazić i wydaje mi się, że tego nie zrobiłem. Sam natomiast
poczułem się potraktowany jak śmieć, tym bardziej, że zanim przeczytałaś jeszcze mój post
dałaś mi od razu bana, z dopiskiem, że jeśli chcę sobie pogadać po niemiecku to wypad na niemieckie
serwery. Kurczę, nieporozumień sto, Soul też rozmawiał z nią po niemiecku. Ale bez przesady, że
nadużywaliśmy jakoś tego niemieckiego czy coś, no bez przesady, proszę.
Nie chcę się kłócić, nie chcę nikogo obrażać, chcę po prostu pograć od czasu do czasu z Polakami.
Serwer uważam za naprawdę spoko, zajebiści ludzie tutaj grają, poznałem fajne persony,
można się pośmiać, pożartować, pograć.

Poproszę o wyrozumiałość, jeśli obraziłem Cie Marto, poczułaś się obrażona, to przepraszam,
naprawdę nie to było moim celem. Jeśli chodzi o język niemiecki, nie ma sprawy, nie użyję
już żadnego określenia po niemiecku na serwerze, słowo.
Chciałbym tylko, żebyś zdjęła mi Bana i żebyśmy się tolerowali i szanowali wzajemnie, z mojej
strony daję słowo, że tak będzie.

Pozdrawiam, czekam na odpowiedź, Witek - Koksu

Marta Moje gratulacje !
w końcu skarga nie na Culę

Koksu,
mnie urzekła.

koks na prawdę zrobiło Ci się przykro podczas gry Uśmiech hahahahaha może jakaś grupa wsparcia przy kompie jak będziesz grał, proponuję admina Cule, on ma z psychologii gry w CSa najwyższy możliwy dan, w moment Cię uleczy. Uśmiech a tak serio to mikrofon podczas gry służy nie do gadania po niemiecku- zwłaszcza jak toczy się gra - od tego masz steam. jak Cię bolą kiki to graj dynamicznie, jak Cię bolą kiki innych graczy to załóż grupę wsparcia na frb i bądź ich przedstawicielem...

Jeśli chcesz rozśmieszyć Boga, powiedz mu co zaplanowałeś.

Zastanawiam się w ogóle co z Tobą zrobić. Jeśli myślisz, że od tak można wejść na forum i oczerniać kogoś, podważać czyjeś decyzje snuć insynuacje i wypisywać dyrdymały to się mylisz.
(07-10-2016, 07:32 PM)Koksu napisał(a):  To będzie mój ostatni post.

"To mój pierwszy post, nie byłoby żadnego gdyby nie zachowanie Pani Marty.
I raczej ostatni."
To pokazuję dokładnie jaka demokracja tuta panuję.
Nie można nic powiedzieć? Konstruktywnej krytyki napisać? Od razu się dostaje za to bany, ciekawe.
Po prostu, tak Ci tu każdy ładnie wszystko wytłumaczy, że zanim zaczniesz wypisywać te dyrdymały to się dwa razy nad tym zastanowisz.
Jakie mało przyjemne komentarze? No teraz to łatwo zapytać, kiedy od razu konto zbanowane.
Konkretnych przykładów podać teraz nie potrafię, bo nie zapisywałem tego. Sama dobrze wiesz,
jakie komentarze Oczko
Nie bawią mnie żadne insynuacje w stronę mojej osoby, ani w tym wypadku żadne uśmieszki. Nie podałeś żadnego przykładu bo go nie miałeś, po prostu chciałeś mi dowalić tylko, że wyszło Ci to z odwrotnym skutkiem. Dla mnie powód do bana.

Wielu innych graczy na bank się ze mną zgodzi, tylko bana nie chcą dostać i Cię po prostu olewają,
jednym uchem wpuszczają co mówisz, drugim wypuszczają.
Nie wiem, co Tu chodzi. Na bank, to chciałeś podważyć moją osobę jako admina. W jakimś celu to napisałeś .Zastanów się czy przyniosło Ci to jakiś wymierny skutek. P.S. Jest jeszcze taka funkcja jak "muted" Uśmiech

Co według mnie znaczy normalnie? Normalnie to normalnie, jak się jest ct to się broni miejscówek
żeby tt paki nie podłożyło, ew broni się paki jak już leży na podłodze, sam często chciałbym ją
zabrać i przerzucić gdzieś gdzie jest lepsze miejsce do obrony, ale się nie da. Ew. trzeba uratować
zakładników.
Odnośnie, gracza kark89, info o pace było już dawno powiedziane, paka cykała od około 10 s na bananie, a on szukał szczęścia na A. Przestań pieprzyć, że leciał w ostatniej kolumnie. Kłamstwo - powód do bana.
Natomiast jeśli gramy tt, no to naszym celem jest podłożenie bomby i doprowadzenie do tego,
żeby wybuchła, wtedy dostajemy szacunek na dzielnicy i punkty dla drużyny, oraz hajs na broń.
Marta, naprawdę muszę Ci tłumaczyć, co to jest normalna gra?
Nie cwaniakuj.
Widać, że nie znasz regulaminu, zapraszam do zapoznania się z zasadami. Brak znajomości zasad - powód do bana.
Przykład Focha i komentarza, oczywiście z pamięci, chociażby z wczoraj.
Gracz, nie pamiętam jego ksywy, jakiś nowy chyba, albo mało grał ostatnio.
Dostał kicka od Ciebie, ja zwróciłem uwagę, że grał dobrze - normalnie, po prostu leciał
ostatni do paki. Powiedziałem to, bo być może nie zauważyłaś, że leciał do paki,
biegł z resztą drużyny tylko ostatni, no ktoś ostatni zawsze jest.
Ty natomiast odpowiedziałaś, że uwagę to ja sobie mogę zwracać ale nie Tobie
i jak mi się coś nie podoba to żebym tutaj napisał, a ja pokornie Ciebie posłuchałem.
To na pewno nie był miły komentarz, tak samo zresztą jak z graczem Goldi, tylko, że
ona do tego nie rozumiała, że ją pośrednio obrażasz.
Tym wpisem bardzo mnie zdenerwowałeś, chociaż nie wiem dlaczego, bo takiego pierdzielenia dawno nie czytałam. Łgarz jak pies.
pkt 8. Regulaminu. Wszelkie dyskusje na temat decyzji admina mogą się skończyć usunięciem gracza z serwera, od dyskusji jest forum.
Tak też uczyniłam, nie będę zagłuszać innym graczom gry, żeby sobie z Tobą podyskutować bo akurat Tobie się to nie podoba, od tego jest forum!
6. Mikrofonu używamy z umiarem i tylko w celach przeznaczonych do prowadzenia płynnej rozgrywki na serwerze.
Jeśli chodzi o gracza Goldi, zwróciłam Ci uwagę, żebyś nie nadużywał mikrofonu, a to robiłeś. Poza tym jak mogłeś jej tłumaczyć te zasady, skoro w każdej rundzie: kampiła, nie biegała za paką, paka na A ona na B. Czy dostała kicka, za nie wykonywanie celów mapy? NIE. Więc o czym Ty tu piszesz. Do tego zarzucasz mi, że kogoś obrażam pośrednio? Stary jestem zbyt honorowym człowiekiem, że pozwolić na to, żeby ktoś mi tu wchodził i pisał co mu ślina na język przyniesie. Nie odpuszczę Ci tego!

Tak, raz piszę Pani, a raz odnoszę się personalnie, dlaczego?
Ano dlatego, że na początku opisywałem ogólnie sytuację, a pod koniec chciałem się do Ciebie, personalnie odnieść, ze względu na to, że zaliczamy się jeszcze do młodych ludzi, pozwoliłem
sobie ominąć zwrot Pani, naprawdę nie chciałem Cię obrazić, tylko wyrazić moją konstruktywną krytykę.
Ja tu żadnej konstruktywnej krytyki nie widzę, nie tolerują chamstwa, prostactwa i kłamstwa. Jak Ci się nie podoba, ja Ci się nie podobam, to zmień serwer. Nie zapomnij też wziąć tych swoich koleżków, co tak bardzo czują się pokrzywdzeni.
Dobrze, tak już kończąc. Naprawdę, nie chcę się kłócić, wiem, że nikogo ta historia nie urzekła.
Nie chciałem również nikogo obrazić i wydaje mi się, że tego nie zrobiłem. Sam natomiast
poczułem się potraktowany jak śmieć, tym bardziej, że zanim przeczytałaś jeszcze mój post
dałaś mi od razu bana, z dopiskiem, że jeśli chcę sobie pogadać po niemiecku to wypad na niemieckie
serwery. Kurczę, nieporozumień sto, Soul też rozmawiał z nią po niemiecku. Ale bez przesady, że
nadużywaliśmy jakoś tego niemieckiego czy coś, no bez przesady, proszę.
Nie mieszaj w to Soula, bo może zamienił z nią 1 - 2 zdania, ty za to pierdzieliłeś cały czas a i tak nie było z tego żadnej korzyści, bo trzeba było czekać nawet dobrą minutę, aż podbiegnie to paki, chyba, że wcześniej ktoś ją ubił.
Nie chcę się kłócić, nie chcę nikogo obrażać, chcę po prostu pograć od czasu do czasu z Polakami.
Pieprzysz, myślałeś, że wejdziesz na forum, napiszesz na mnie post, pożalisz się jak biedny chłopiec, a nóż ktoś się nad Tobą zlituje i pokaże tej wrednej Marcie nu nu nu.
Serwer uważam za naprawdę spoko, zajebiści ludzie tutaj grają, poznałem fajne persony,
można się pośmiać, pożartować, pograć.
Docenia się bardziej, jak się straci.

Poproszę o wyrozumiałość, jeśli obraziłem Cie Marto, poczułaś się obrażona, to przepraszam,
naprawdę nie to było moim celem. Jeśli chodzi o język niemiecki, nie ma sprawy, nie użyję
już żadnego określenia po niemiecku na serwerze, słowo.
Chciałbym tylko, żebyś zdjęła mi Bana i żebyśmy się tolerowali i szanowali wzajemnie, z mojej
strony daję słowo, że tak będzie.
Nie będzie, bo jesteś manipulantem, nie nabieram się na takie gierki.

Pozdrawiam, czekam na odpowiedź, Witek - Koksu
Zapamiętaj jeszcze jedno, ileś osób na tym serwerze zna mnie jak i innych graczy osobiście, bo byliśmy razem na zlocie. Zastanów się Ty jak i inni zanim zaczniesz pisać na kogoś te pierdoły, bo to tylko pokazuje jaką miałeś w tym intencję.

Na razie nie mam ochoty Cię odbanowywać, bo nie mam ochoty grać z człowiekiem takiego pokroju jak Ty.
Pozdrawiam.

Serdecznie pozdrawiam,
Marta

Myślę, że ta konwersacja nie ma sensu więc koniec grupy wsparcia. Dostaniesz odpowiedź w najbliższym czasie, jeżeli chcesz złożyć prawidłowo podanie o ub to zapraszam do działu Bany i tam złóż prawidłowo podanie.
Wzór:

Nick
SteamID
SteamCommunity ID
Adres IP
Typ Bana
Powód Bana
Wykonano
Wygasa
Zbanowny przez
Zbanowany na FRB =-Wilczy Szaniec-= PL (TP) @Shooters.pl

Pozdrawiam.