Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#1

witam dzis 13.05.2018 t.j.ok.godz.11.30.gracz jakara użył wobec mnie nie cenzuralnych słów poniżając mojęj godności.odwołuję się do sób zażądzających tym serwerem do wyciągniecia odpowiednich konsekwencji wobec w/w gracza.Nadmienię iż zachowanie tego gracza a taki sposób nie jest pierwszym wobec innych graczy a momo tego w/w gracz czuje sie bezkarnie.
Odpowiedz
#2

Jak ogarniesz swoje flesze to myślę, że gracz YaKaRa nie będzie Cię wyzywal. Trochę mu się nie dziwie bo do Ciebie nic nie dociera jak ktoś mówi i robisz jak by na złość. Z mojej strony mogę obiecać, że zwrócę w/w graczowi uwagę ale również na Twoje zachowanie. Pozdrawiam.
Odpowiedz
#3

czy nazwanie kogoś-ty ku....o i szereg podobnych wyzwisk usprawiedliwia takie zachowanie?wydaje mi się że tego rodzaju zachowanie jest nie dopuszczalne wobec graczy a osoba czy raczej w/w gracz yakara powinien ponieść odpowiednie konsekwencje miedzy innymi pisemnych przeprosin na tym dziale.
Odpowiedz
#4

Skorpion lecz się! Najpierw zaczynasz, podjudzasz, wkurwiasz do granic możliwości a potem zbierasz takie a nie inne żniwo... Śmiesz pisać skargę? Posłuchaj misiu kolorowy jeszcze raz zoboczę Twoje szczeniackie zachowanie wobec innych graczy na serwerze lecisz na zbity ryj. A Ty Yakara ... taki duży chłopak i się przezywa..? wstyd Język
Odpowiedz
#5

jak mam to odebrac ...misiu kolorowy jako grozbe?i co masz na mysli z tym zachowaniem?
Odpowiedz
#6

skorpion jest the best
no kurwa =miszcz=

kr3c!k
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości